Hizmetlerimiz

Uzmanlık Alanlarımız ve Hizmetlerimiz


Sizin İçin en uygun toplu sms çözümü sağlarız.

7 / 24 Toplu Sms Gönderimi

Tecrübeli kadromuz tarafından hazırlanan yazılımımız sayesinde hiç bir program indirmeden, internet sitemize bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan erişim sağlayarak 7 gün 24 saat sorunsuz toplu sms gönderimi yapabilirsiniz.

Devamını Oku...

Güçlü API Desteği

Her uygulama ve yazılıma entegre edilebilen güçlü API desteği ile firmanızda kullandığınız program üzerinden mesaj gönderebilirsiniz.

Devamını Oku...

Zamanlanmış Gönderim

Hazırladığımız ileri tarihli mesaj sistemi sayesinde, bayi panelinizden ayarlayacağınız mesajlar istediğiniz tarih ve saatte iletilecektir.

Devamını Oku...

Grup Ve Rehber

İstediğiniz kadar grup ve kişilerinizi saniyeler içinde excel dosyanızdan aktararak oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz gruplara tek tık ile saniyeler içinde mesaj gönderebilirsiniz.

Devamını Oku...

Hitaplı TOPLU SMS

Rehberinizde kişilere Adı Ve Soyadı ile hitap eden mesajlar yollayabilirsiniz. Örneğin Sayın Mehmet ERDEN bugün saat 10:00 da .....

Devamını Oku...

Otomatik Özel Günlerde Mesaj

Rehberinizdeki kişilerin özel günlerinde (Doğum günü, Evlilik Yıldönümü v.s ) otomatik olarak SMS gönderilmesini sağlayarak onları mutlu edebilirsiniz.

Devamını Oku...

Hızlı Gönderim

Yüzbinlerce GSM numarasına saniyeler içerisinde gönderim yaparak müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Devamını Oku...

Kredi kartı

Paket alımlarınızı 7 gün 24 saat boyunca güvenli bir şekilde kredi kartınız ile online olarak satın alabilirsiniz. Kredi kartı ile aldığınız paketler otomatik olarak kredinize yüklenir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Oku...

SMS PAKETİM MÜŞTERİSİ OLUN AVANTAJLI ÇIKIN!

Haber Servisimizden, Duyurulardan, Ücretsiz Hizmetlerimizden, İndirimli Hizmetlerimizden ve Hediyelerimizden Faydalanın.

    Üye Ol    
Toplu Sms Hizmetlerimiz - smspaketim.com

Smspaketim Toplu Sms ve İletişim Hizmetleri
0535 263 32 43
info@smspaketim.com

Bizden Haber Al

www.smspaketim.com FİRMAMIZ, AKSA SES HİZMETLERİ TEKNOLOJİLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ FİRMASININ ÇÖZÜM ORTAĞIDIR.

Scroll to Top